ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"100. Yıl Müzik Projesi" Toplantısı Yapıldı
![](/meb_iys_dosyalar/2021_04/26142619_5.jpg)
Müzik öğretmenlerine yönelik "100. Yıl Müzik Projesi" topnatısı Zoom üzerinden 26.04.2021 tarihi saat 14.00' da İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa ALTUNKAYNAK tarafından yapıldı. Toplantıya Müzik öğretmenleri; Ebru KOÇOĞLU, Fuat LAFCI,Abdullah İŞCAN, Hilmi Tonguç BEYAZ katılım sağlandı. Toplantıda proje hakkında bilgiler verildi.Okullardaki enstrümanlar üzerine konuşuldu ve öğretmenler tarafından sorulan sorular cevaplandı.