ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun
![19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun](/meb_iys_dosyalar/2024_05/19141748_19mayisataturkuanmagenclikvesporbayrami1920x1080piksel.jpg)
İstiklal mücadelemizin temellerinin atıldığı bu kıymetli günde, istiklalimiz için güçlü bir mücadele azmi ve kararlılığı gösteren tüm kahramanlarımızı rahmet ve saygıyla anıyor; 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 105. yılını büyük bir coşkuyla idrak ediyoruz.
Milletimizin ve Türk gençliğinin "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" kutlu olsun.