ERZURUM OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 YÖGEP KASIM AYI FAALİYETLERİ

2020-2021 YÖGEP KASIM AYI FAALİYETLERİ

OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ GELİŞİMİ PLANI

EKİM AYI FAALİYET RAPORU

 

Toplantı Sayı                    : 01

Toplantı Tarihi                  : 23.10.2020  / 11:00

Toplantı Yeri                    : Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi 

Katılımcılar                      : Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi İdarecileri, Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi İdarecileri, Oltu Hattat Hasan Çelebi İHO İdarecileri

 

 

              Din Öğretiminin 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde yapılmasını planladığı Yönetici Gelişim Eylem Planı çerçevesinde Ekim ayında yapılması planlanan Protokol kuralları (telefonla iletişim süreci, kılık-kıyafet, üst ve ast ile ilişkiler, veli ile ilişkiler vb.) ve resmi yazışma kuralları Yönetici Gelişimi Faaliyeti 23.10.2020 tarihinde okul müdürünün odasında ve öğretmenler odasında yapılmıştır. Toplantıya Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Necati KOÇAK, müdür yardımcısı Ertuğrul ŞENGÜL ile Damla KARABULUT ve Hattat Hasan Çelebi İHO Müdürü Yavuz ÖZDEN ile okulumuz müdürü Ahmet KALKAN, müdür başyardımcısı Anıl DEMİRCAN ile müdür yardımcıları Kadir AKPINAR ve Şeref BÜLBÜL katılmıştır.

Yöneticilerimize Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Başyardımcısı Anıl DEMİRCAN tarafından protokol kuralları ve resmi yazışma kurallarıyla ilgili öğretmenler odasında sunum yapılmış, toplantıya katılan diğer idarecilerimizle görüş alışverişinde bulunulmuştur. Günümüzde sıkıntı haline gelen öğrencilerimizin telefon bağımlılığı konusunda istişare yapılarak okullarımızda bu konu hakkında ne gibi önlemler alınması gerektiği tartışılmıştır. Daha sonra velilerle ilişkiler ve diğer konular üzerinde durulmuş ve toplantımız KASIM ayında tekrar bir araya gelmek üzere iyi dileklerle bitirilmiştir.

 

27-11-2020

 

 

 

Karabekir Mah. Cumhuriyet Blv. 43/1 Hükümet Konağı Kat2 25400 Oltu/ERZURUM - 0442 816 13 91

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.