ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Tercih Danışmanlığı LGS ve YKS Komisyonu
![2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Tercih Danışmanlığı LGS ve YKS Komisyonu](/meb_iys_dosyalar/2023_06/23201445_Gri_Modern_Ozel_Ders_EYitim_Ynstagram_Gonderisi_1.jpg)
Merkezi Sınav ve Yükseköğretim Kurum Sınavları Tercih Danışmanlığı komisyonları ve komisyon yeri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Öğrencilerimizin İlgili okullarda rehber danışmanlık hizmetlerinden tercih dönemlerinde yararlanmaları önemle duyrulur. LGS tercihleri 3-19 temmuz tarihleri arasında, YKS tercihleri ise belirlenecek olan ileri bir tarihte yapılacaktır.