ERZURUM OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekli Öğretmenlerimizle Kahvaltı

Emekli Öğretmenlerimizle Kahvaltı

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları çerçevesinde, emekli olan ve Oltu'da ikamet eden öğretmenler müdürlüğümüzce düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Kahvaltıda konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami Şahin, "Bizleri eğiten, büyüten öğretmenlerimizi kahvaltıda buluşturmak istedik. Sizler de bizleri kırmayıp teşrif ettiğiniz için çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. İnşallah bundan sonra da bu tür etkinliklerle de birlikte oluruz. Bu kahvaltı programına vesile olan ve hazırlayan Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenlerine ve personeline emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Saygıdeğer öğretmenlerim, sizlere hayırlı sağlıklı mutlu ömürler dilerim. Bundan sonra da sık sık beraber olalım, birlikte olalım. Ben de bu işe yeni başladım. Sizlerin önerileriniz, tavsiyeleriniz bizim için çok değerli. Onları dinlemek isteriz, almak isteriz. Hepinize hoş geldiniz diyorum, afiyet olsun diyorum. Sağ olun var olun" dedi.

Kahvaltı programı sonrası emekli öğretmenler, okul bahçesinde toplu olarak hatıra fotoğrafı çekilerek güneşli havada çaylarını yudumlayıp, sohbetlerine devam etti. Daha sonra öğretmenler, programı düzenleyen öğretmen ve çalışanlara teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

15-11-202215-11-202215-11-202215-11-202215-11-2022

Karabekir Mah. Cumhuriyet Blv. 43/1 Hükümet Konağı Kat2 25400 Oltu/ERZURUM - 0442 816 13 91

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.