Erzurum´da 1.
İlçemiz Oltu Ortaokulu Küçük Kızlar Atletizm Takımı Erzurum´da düzenlenen atletizm yarışmalarında birinci olmuştur.![Erzurum´da 1.](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_10102902_20150401_122135.jpg)
İlçemiz Oltu Ortaokulu Küçük Kızlar Atletizm Takımı Erzurum Atletizm Sahasında 31 Mart ve 1 Nisan tarihlerinde yapılan Küçük Kızlar Atletizm Yarışmalarında birinci oldu.
Altı Branştan 100 metre, 800 metre ve yüksek atlama yarışlarında bireysel olarak birincilik; uzun atlama ve 4x100 metre bayrak yarışlarında ikincilik alınırken, fırlatma toplu yarışlarında üçüncülük elde edildi. Genel klasmanda rakiplerini geride bırakan Oltu Ortaokulu ilimizde birinci olarak 14-15 Nisanda Trabzon´da yapılacak olan bölge yarışmalarında ilimizi temsil etme hakkı kazandı.
İlçemiz Kaymakamı Sayın Mehmet Gökhan Zengin öğrencilerimizi kabul ederek eşofman ve ayakkabı takımı hediye etti.