ERZURUM OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fen Lisemiz İl Birincisi

Oltu Fen Lisesi Erzurum İl Mem tarafından yapılan il geneli AB yi öğreniyorum bilgi yarışmasında İl 1.si olarak Erzurum u 10-11 Haziranda Ankara da 21 il birincisi okulun katılacağı Türkiye geneli yarışmada temsil etme hakkı kazanmıştır. 
Fen Lisemiz İl Birincisi

        MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü projeleri doğrultusunda,27 Mayıs 2015 Çarşamba günü Erzurum il Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilen, Erzurum Hamidiye Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde yapılan yarışmaya değişik ilçelerden okullar katıldı. Yarışmada sorulan 15 sorunun 10 nuna doğru cevap veren Oltu Fen Lisesi, Erzurum u 10-11 Haziranda Ankara da yapılacak ve 21 İlin 1.olan okullarının katılacağı Türkiye geneli yarışmada temsil etme hakkı kazanmıştır. Okul Müdürü Ahmet KALKAN, başarılarından dolayı öğrencileri tebrik ederek, emeği geçen başta Tarih Öğretmeni Mehmet DEMİREL, olmak üzere okul idarecilerine özellikle Müdür Yardımcısı Fatma Öztürk,e ve öğretmen arkadaşlarına teşekkür etti. Öte yandan yarışmada Nevzat Karabağ Anadolu Lisesi 2.,Aşkale Anadolu Lisesi de 3.oldu.1.olan okul öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürlüğünce dizüstü bilgisayar ile ödüllendirildi.

Karabekir Mah. Cumhuriyet Blv. 43/1 Hükümet Konağı Kat2 25400 Oltu/ERZURUM - 0442 816 13 91

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.