ERZURUM OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Filenin Zirvesi Oltu Fen Lisesi

Filenin Zirvesi Oltu Fen Lisesi

Erzurum'da 20 okulun katılımıyla düzenlenen okul sporları Voleybol Genç A Kızlar il birinciliği müsabakasında Oltu Fen lisesi kız voleybol takımı İl şampiyonu oldu. Rakiplerine set vermeden gelinen final maçında rakibi olan reşit Karabacak spor lisesini 3-1 lik skorla geçen Oltu fen lisesi Kız voleybol takımı il birincisi olarak Erzurum'u temsilen bölge müsabakalarına katılma hakkı kazandı.Ayrıca turnuvanın en centilmen oyuncusu ödülünü fen lisesi takım kaptanı Ayşegül Macit aldı.

Önceki yıllarda da Erzurum'da voleybol, dart ve bocce de il 1.liği bulunan ve bocce Türkiye finallerine katılma başarısı göstermiş oltu fen lisesini ve tecrübeli beden eğitimi öğretmeni Murat Yıldırım'ı tebrik ediyor grup maçlarında başarılar diliyoruz.

Yıldırım ayrıca desteklerinden ilgi ve alakalarından dolayı Oltu Kaymakamı Cevdet Bakkal'a, Oltu Belediye Başkanı Necmettin Taşcı'ya, ilçe Milli Eğitim Müdürü İlhami Şahin'e, Oltu Yer Bilimleri Fakültesine, Oltu Fen Lisesi okul müdürü Yusuf Kartal'a, idaresine, öğretmenlerine ve Tuncay Acar'a ayrıca değerli velilerimiz Erol Şahine ve Cemil Macite teşekkür etti.

17-12-202217-12-2022

Karabekir Mah. Cumhuriyet Blv. 43/1 Hükümet Konağı Kat2 25400 Oltu/ERZURUM - 0442 816 13 91

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.