ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Geri Dönüşüm Kütüphaneleri
![Geri Dönüşüm Kütüphaneleri](/meb_iys_dosyalar/2022_04/06172105_Seyahat_Ozlu_Sozler_FotoYraf_KolajY_1.jpg)
İlçemiz Halk Eğitim Merkezinde öğretmen ve öğrencilerimizin katılımları ve emekleri ile sıfır atık projesi kapsamında geri döşüm materyallerinden faydalanarak "Geri Dönüşüm Kütüphanesi" hayata geçirildi. Süs eşyaları, kitap rafları, tabure - masa ve daha fazlası ile Geri Dönüşüm Kütüphanesi kuruldu. Gün geçtikçe imkanlar çerçevesinde kütüphanelerimizi büyütmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz.