ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''Hayallerinden Vazgeçme'' Tiyatro Gösterisi
![''Hayallerinden Vazgeçme'' Tiyatro Gösterisi](/meb_iys_dosyalar/2023_05/30145735_WhatsApp_Image_2023-05-25_at_14.49.08.jpg)
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı kültürel ve sanatsal faaliyetler kapsamında Şehitler İlkokulu 4.sınıf öğrencileri tarafından tarafından hazırlanan "Hayallerinden vazgeçme'' adlı tiyatro oyunu sergilendi. Gösteriye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Beydilli , ERBAP ilçe koordinatörü Cemal Yıldız, öğrenciler ve veliler katıldı.