ERZURUM OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hentbolda Şampiyon Cumhuriyet Ortaokulu

Hentbolda Şampiyon Cumhuriyet Ortaokulu

Erzurum Okul Sporları kapsaminda düzenlenen Yıldız kızlar Hentbol İl Birinciliği müsabakasına Beden Eğitimi Öğretmenleri Selim MUTİ ve Muhammed MACİT öncülüğünde katılan Cumhuriyet Ortaokulu Yıldız Kız Hentbol takımı şampiyon oldu. Ayrıca turnuvanın en değerli sporcusu ödülüne Oltu Cumhuriyet Ortaokulu ögrencilerinden Yağmur YILMAZ ödüle layik görülürken, Erzurum Gençlik Spor Hentbol il temsilciliğinden de okul kız Hentbol takımı İlimizi temsilen Anadolu Yıldızlar Ligine de davet edildi. Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhami ŞAHİN, Sporcu ve Beden Eğitimi öğretmenlerini tebrik edip hediyelerini verirken,

10 Şubat tarihinde yapılacak olan Okul Sporları gurup ( Bölge) Şampıyonasında takıma başarılar diledi.Okul Müdürü Mevlüt TOLU ve Beden Eğitimi öğretmeni Selim MUTİ ,desteklerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz; İlhami SAHİN'e , Belediye Başkanı;Necmettin Taşçı' ya ve öğrenci velilerine teşekkür etti.

 

05-01-202205-01-2022

 

Karabekir Mah. Cumhuriyet Blv. 43/1 Hükümet Konağı Kat2 25400 Oltu/ERZURUM - 0442 816 13 91

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.