ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Karne Heyecanı
![2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Karne Heyecanı](/meb_iys_dosyalar/2019_06/17165426_DSC_3142.jpg)
Kaymakamımız Sayın Şenol TURAN Bey´in katılımıyla Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulunda yıl sonu programı düzenlendi. Karnelerine kavuşan öğrencilerimizin sevincine Kaymakamımız Sayın Şenol TURAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ömer ZENGİN, yönetici ve öğretmenlerimiz ortak oldu , karnelerini alan öğrencilerimiz başarılı bir yılı geride bıraktı.