ERZURUM OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP Şubat - Mart Ayı Faaliyet Raporu

YÖGEP Şubat - Mart Ayı Faaliyet Raporu

OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ GELİŞİMİ PLANI

ŞUBAT-MART AYI FAALİYET RAPORU

 

Toplantı Sayı: 03

Toplantı Tarihi: 10.03.2022  / 16:00

Toplantı Yeri: Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 

Katılımcılar: Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi İdarecileri, Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi İdarecileri, Oltu Hattat Hasan Çelebi İHO İdarecileri

 

              Din Öğretiminin 2022-2022 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde yapılmasını planladığı Yönetici Gelişim Eylem Planı çerçevesinde Şubat-Mart aylarında yapılması planlanan Kültür ve medeniyetimizin eğitim ve yönetim anlayışını yansıtan klasik eserlerden ve temel metinlerden seçilen bölümlerin okunması, değerlendirilmesi ve özgün düşüncelerin tespiti Yönetici Gelişimi Faaliyeti 10.03.2022 tarihinde Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılmıştır. Toplantıya Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nimet AKBULUT, Müdür Başyardımcısı Emre ÖZTAŞ ile Müdür Yardımcıları Ertuğrul ŞENGÜL, Damla KARABULUT ve Hattat Hasan Çelebi İHO Müdürü Yavuz ÖZDEN ile okulumuz Müdürü Ahmet KALKAN, Müdür Başyardımcısı Anıl DEMİRCAN ile Müdür yardımcıları, Muhammet Nuri YILDIRIM, Serhat ESEN ve Şeref BÜLBÜL katılmıştır.

Ülkemizin din eğitimine, ilmi, tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan medeniyet öncülerimiz; âlimler, bilim insanları ve öncü şahsiyetler ile eğitim camiasına örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan eğitimciler veya eğitim yöneticilerinin davranışlarından örnekler konulu yapılan faaliyette Oltu Kız Anadolu İHL Müdürü Nimet AKBULUT ülkemizde eğitim alanında iz bırakmış, ilim ve medeniyet öncülerimizden olan Nurettin TOPÇU' nun "Türkiye'nin Maarif Davası" adlı kitaptan sunum yapmıştır.

Toplantı ve sunum faaliyeti katılımcı idarecilere teşekkür edilerek bitirilmiştir. 


31-03-202231-03-202231-03-2022

Karabekir Mah. Cumhuriyet Blv. 43/1 Hükümet Konağı Kat2 25400 Oltu/ERZURUM - 0442 816 13 91

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.