ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP Şubat - Mart Ayı Faaliyet Raporu
![DÖGEP Şubat - Mart Ayı Faaliyet Raporu](/meb_iys_dosyalar/2022_03/31165357_k_02144351_WhatsApp_Image_2021-04-02_at_14.42.13.jpg)
24 Mart 2021 Çarşamba günü saat 14.00'de ilimizde görev yapan tüm Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin katılımıyla Hattat Hasan Çelebi İmam Hatip Ortaokulu koordinatörlüğünde; Zoom üzerinden "Ülkemizin Din Eğitimine, İlmî, Tarihî Ve Kültürel Mirasına Katkıda Bulunan Bilim İnsanlarının Ve Öncü Şahsiyetlerin Biyografileri" konulu e-konferans yapıldı. Emeği geçen tüm paydaşlara teşekkür ediyoruz.