ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TOGG'UN RENGİ OLTU'NUN AHENGİ TEMALI ÖĞRETMENLER ARASI ŞİİR YARIŞMASI
![TOGG'UN RENGİ OLTU'NUN AHENGİ TEMALI ÖĞRETMENLER ARASI ŞİİR YARIŞMASI](/meb_iys_dosyalar/2022_11/02113149_30_AYustos_Zafer_BayramY_Instagram_Hikayesi_Sunum_169.jpg)
Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Oltu Belediye Başkanlığı ve Oltu Ticaret ve Sanayi Odası'nın ortaklaşa düzenlemiş olduğu TOGG'UN Rengi Oltu'nun Ahengi temalı Öğretmenler Arası Şiir Yarışması 2 Kasım'da başlamış olup, eserlerin 17 Kasım'a kadar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir. Tüm öğretmenlerimize duyurulur.
Sonuçlar İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü internet sitesinde yayınlanacaktır.