ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Salih Kaygusuz'un Okul ve Pansiyonlarımızı Ziyareti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Salih Kaygusuz'un Okul ve Pansiyonlarımızı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2021_12/01001626_Fotoram.io_1.jpg)
İl Müdürümüz Salih Kaygusuz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami Şahin, Şube Müdürümüz Mustafa Altunkaynak ve Okul İdarecileri eşliğinde; Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Oltu Yusuf Ziya Bey Kız Anadolu Lisesi ve Oltu Öğretmenevinin pansiyonlarını ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu.