ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami Şahin'in Okul Ziyaretleri
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami Şahin'in Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2021_12/01212656_DSC_6161.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami ŞAHİN okul ziyaretleri kapsamında Mehmet Akif Ersoy İlkokulunu ziyaret etti. Okul İdareci ve Öğretmenleri ile yapılan toplantıda 2021-2022 Eğitim Öğretim Eğitim Öğretim yılında ERBAP'ın ( Erzurum Başarıyı Arttırma Programı ) önemi vurgulandı. Okulun genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı ve verimliliği arttırmak adına istişare yapıldı.