ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami Şahin'in Okul Ziyaretleri
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami Şahin'in Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2022_01/11164855_DSC_6809.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami ŞAHİN okul ziyaretleri kapsamında Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul İdareci ve Öğretmenleri ile yapılan toplantıda 2021-2022 Eğitim Öğretim Eğitim Öğretim yılında ERBAP'ın ( Erzurum Başarıyı Arttırma Programı ) ve Mesleki başarının önemi vurgulandı. Okulun genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı ve verimliliği arttırmak adına istişare yapıldı.