ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami Şahin'in Okul Ziyaretleri
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami Şahin'in Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2022_03/07163731_DSC_7362.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami Şahin okul ziyaretleri kapsamında Mehmet Akif Ersoy İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Okul İdareci ve Öğretmenleri ile topnatı gerçekleştiren Şahin, Yapılan toplantıda 2021-2022 Eğitim Öğretim Eğitim Öğretim yılı 1. dönem değerlendirmesi yapıldı. Okulların genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı ve verimliliği arttırmak adına istişare yapıldı.