ERZURUM OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kutlu Doğum Haftası

Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri kapsamında 15.04.2015 tarihinde  bir fotoğraf sergisi düzenlemiştir. 
Kutlu Doğum Haftası

Hz. Peygamberi, doğumunun 1444. Yıl Dönümünde anmak ve O’nu anlamak amaçlı Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri öğretmenleri Fatih KARABULUTOĞLU ve Muhammet Nuri YILDIRIM’ın rehberliğinde okul öğrencilerinin hazırladığı “O’NUN HAYATINDAN HAYATIMIZA YANSIYANLAR FOTOĞRAF SERGİSİ” bugün Oltu Kaymakamı ve Kurum Amirlerinin katılımı ile açılmıştır. Kutlu doğum ve değerler eğitimi kapsamında  Hz. Peygamberin örnek şahsiyeti ve  Sünnet-i Seniyyelerinin günlük hayatımıza yansımalarını, hadisleri eşliğinde fotoğraflayan öğrencilerin çalışmalarından oluşan sergi ilçemizdeki tüm okulların öğrenci grupları tarafından gün boyu ziyaret edilmiştir. Sergiye ilginin ve beğeninin yüksek olduğu görülmüştür.

 

16.04.2015 tarihinde Oltu Efgan ALA Kültür Merkezinde Oltu Kız İmam Hatip Lisesinin bayanlara hazırladığı “Kutlu Doğum Haftası Kutlama Etkinlikleri” programı yapılmıştır.Öğremenlerimizin ve öğrencilerimizin hazırlamış olduğu kutlu doğum programı velilerimizin ve halkımızın yoğun ilgisine mazhar olmuştur. 


Karabekir Mah. Cumhuriyet Blv. 43/1 Hükümet Konağı Kat2 25400 Oltu/ERZURUM - 0442 816 13 91

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.