ERZURUM OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OLTU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ GELİŞİMİ PLANI ARALIK AYI FAALİYETİ

OLTU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ GELİŞİMİ PLANI ARALIK AYI FAALİYETİ

 

 

28-12-201828-12-201828-12-2018
OLTU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ GELİŞİMİ PLANI

ARALIK AYI FAALİYETİ

Din Öğretiminin 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde yapılmasını planladığı Yönetici Gelişim Eylem Planı çerçevesinde Aralık ayında yapılması planlanan Yönetici Gelişimi Faaliyeti 24.12.2018 tarihinde okulumuzda yukarıdaki katılımcılarla yapılmıştır.

Okulumuzun paydaşlarından olan ve okulumuzun içinde bulunduğu mahallenin muhtarı Cevat KAYA ile yapılan görüşmeler ve istişareler sonucunda okulumuzun imkânlarından mahallede yaşayan insanların özellikle de çocukların yararlandırılması kararlaştırılmıştır. ( Futbol, Voleybol, Basketbol Sahaları vb.) Okulumuzun öğrencisi olan aynı zamanda okulumuzun bulunduğu mahallede yaşayan yardıma muhtaç ailelerin ve çocukların tespiti için istişarelerde bulunulmuştur.

Ayrıca diğer bir paydaşımız olan İlçe Müftülüğü temsilen İlçe Müftüsü Ahmet Nuri BAYRAKTUTAN ile yapılan istişareler sonucunda öğrencilerimizin mesleki anlamda gelişimleri için takviye kurslar yapılmasının faydalı olacağına ve öğrencilerimizin mesleki yeterliliklerinin artırılması için camilerimize görevlendirilerek din görevlileri gözetiminde uygulama yaptırılması ve yapılan uygulamaların mesleki uygulama dersi içerisinde değerlendirilmesi kararlaştırıldı.

            Toplantı ve sunum faaliyeti katılımcı idarecilere teşekkür edilerek bitirilmiştir.  

 

 

Karabekir Mah. Cumhuriyet Blv. 43/1 Hükümet Konağı Kat2 25400 Oltu/ERZURUM - 0442 816 13 91

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.