ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sevgi Paylaştıkça Çoğalır
![Sevgi Paylaştıkça Çoğalır](/meb_iys_dosyalar/2023_01/05135632_AdsYz.jpg)
Oltu Yasinhaşimoğlu İlkokulu sınıf öğretmeni Esra Tanrıver ve Okul Müdürü Yavuz Erdoğan Ünlükaya İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere ders araç-gereç malzemesi ve oyuncak hediye ettiler. Ünlükaya İlkokulu Öğretmeni Elif Kaya Yasinhaşimoğlu İlkokulu Müdürü Yavuz Erdoğan'a ve sınıf öğretmeni Esra Tanrıver'e bu nazik ziyaret için teşekkür etti.