ERZURUM OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Bilim Şenliği

TÜBİTAK Bilim Şenliği

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, 14 Mayıs'ta TÜBİTAK Bilim Şenliği sergisi büyük bir coşkuyla düzenledi. Öğrencilerin yaratıcılıklarını ve bilimsel yeteneklerini sergilediği bu etkinlik, yerel halkın ve eğitim camiasının yoğun ilgisiyle karşılandı. Fuarda sergilenen projeler, öğrencilerin farklı bilim dallarında yaptığı çalışmaların somut örnekleri olarak büyük beğeni topladı.

Etkinliğe, Bakanlık Müfettişleri Kafile Başkanı Yunus Harman, Oltu Belediye Başkanı Adem Çelebi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami Şahin, Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE biriminden Fatih Bayrakçeken, Bülent Gündoğdu, Turabi Gürsoy'un yanı sıra, okul müdürleri ve davetliler katıldı. Misafirler, öğrenciler tarafından hazırlanan projeleri tek tek inceleyerek bilgi aldılar. Öğrenciler, projelerini anlatarak bilimsel süreçleri, elde ettikleri bulguları ve sonuçlarını davetlilerle paylaştı.

14-05-202414-05-202414-05-2024

Karabekir Mah. Cumhuriyet Blv. 43/1 Hükümet Konağı Kat2 25400 Oltu/ERZURUM - 0442 816 13 91

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.