ERZURUM OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP Ekim - Kasım Ayı Faaliyet Raporu

YÖGEP Ekim - Kasım Ayı Faaliyet Raporu

OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ GELİŞİMİ PLANI

EKİM-KASIM AYI FAALİYET RAPORU

 

Toplantı Sayı                  : 01

Toplantı Tarihi                 : 16.11.2021  / 10:30

Toplantı Yeri                   : Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi 

Katılımcılar                     : Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürü, Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi  İdarecileri, Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi İdarecileri, Oltu Hattat Hasan Çelebi İHO İdarecileri

 

 

              Din Öğretiminin 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde yapılmasını planladığı Yönetici Gelişim Eylem Planı çerçevesinde Ekim ve Kasım ayında yapılması planlanan Protokol kuralları (telefonla iletişim süreci, kılık-kıyafet, üst ve ast ile ilişkiler, veli ile ilişkiler vb.) ve resmi yazışma kuralları Yönetici Gelişimi Faaliyeti 16.11.2021 tarihinde Oltu Kız Anadolu İHL'de yapılmıştır. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami ŞAHİN, Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi idarecileri, Hattat Hasan Çelebi İHO idarecileri ve Oltu Anadolu İHL idarecileri katılmıştır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhami ŞAHİN ve bütün idarecilerin kahvaltıda buluştuğu etkinliğimiz Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Başyardımcısı Anıl DEMİRCAN tarafından protokol kuralları ve resmi yazışma kurallarıyla ilgili sunumla devam etti. Toplantıya katılan diğer idarecilerimiz ve İlçe Milli Eğitim müdürümüzle görüş alışverişinde bulunulmuştur. Günümüzde sıkıntı haline gelen öğrencilerimizin telefon bağımlılığı ve yanlış sosyal medya kullanımı konusunda istişare yapılarak okullarımızda bu konu hakkında ne gibi önlemler alınması gerektiği tartışılmıştır. Daha sonra velilerle ilişkiler ve diğer konular üzerinde durulmuş ve toplantımız Aralık ayında tekrar bir araya gelmek üzere iyi dileklerle bitirilmiştir.

 

16-11-202116-11-202116-11-2021

Karabekir Mah. Cumhuriyet Blv. 43/1 Hükümet Konağı Kat2 25400 Oltu/ERZURUM - 0442 816 13 91

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.