ERZURUM OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP Nisan - Mayıs Ayı Faaliyet Raporu

YÖGEP Nisan - Mayıs Ayı Faaliyet Raporu

OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ GELİŞİMİ PLANI

NİSAN-MAYIS AYI FAALİYET RAPORU

 

Toplantı Sayı: 04

Toplantı Tarihi: 24.05.2022  / 16:00

Toplantı Yeri: Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 

Katılımcılar: Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi İdarecileri, Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi İdarecileri, Oltu Hattat Hasan Çelebi İHO İdarecileri

 

              Din Öğretiminin 2022-2022 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde yapılmasını planladığı Yönetici Gelişim Eylem Planı çerçevesinde Nisan-Mayıs aylarında yapılması planlanan teknoloji, internet ve sosyal medya bağlamında e-bağımlılık üzerine sorunlar ve çözüm önerileri Yönetici Gelişimi Faaliyeti 24.05.2022 tarihinde Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılmıştır. Toplantıya Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nimet AKBULUT, Müdür Başyardımcısı Emre ÖZTAŞ ile Müdür Yardımcıları Ertuğrul ŞENGÜL, Damla KARABULUT ve Hattat Hasan Çelebi İHO Müdürü Yavuz ÖZDEN ile okulumuz Müdürü Ahmet KALKAN, Müdür Başyardımcısı Anıl DEMİRCAN ile Müdür yardımcıları, Muhammet Nuri YILDIRIM, Serhat ESEN ve Şeref BÜLBÜL katılmıştır.

Teknoloji, internet ve sosyal medya bağlamında e-bağımlılık üzerine sorunlar ve çözüm önerileri konusunda Oltu Anadolu İHL Müdür Başyardımcısı Anıl DEMİRCAN tarafından sunum yapılmış. Öğrencilerimizin sosyal medya kullanımı, sosyal medyanın zararları, sosyal medyada gereksiz vakit geçirme konularında istişare yapılarak görüş alış verişinde bulunulmuştur.

Toplantı ve sunum faaliyeti katılımcı idarecilere teşekkür edilerek bitirilmiştir.  

Karabekir Mah. Cumhuriyet Blv. 43/1 Hükümet Konağı Kat2 25400 Oltu/ERZURUM - 0442 816 13 91

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.