ERZURUM
OLTU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zeka Oyunları Uygulamaları Eğitimi Kursu
![Zeka Oyunları Uygulamaları Eğitimi Kursu](/meb_iys_dosyalar/2022_04/18135915_WhatsApp_Image_2022-04-18_at_12.20.42.jpg)
Öğretmenlerin öğrenme ve öğretme motivasyonlarını artırmak amacıyla hizmetiçi eğitim kapsamında Nenehatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Okul Müdürü Yunus Efiloğlu tarafından "Zeka Oyunları Uygulamaları Eğitimi Kursu" verildi. 11-15 Nisan 2022 tarihleri arasında düzenlenen ve öğretmenlerin oldukça eğlenceli vakit geçirdiği kurs son gün yapılan sınav sonrası sona erdi.